Berdsen Berdsen

Superwydajna wyciskarka wolnoobrotowa Berdsen

5/5(Liczba opini: 1)
zobacz opinie

199,00 zł199.00

wysyłka już od 9,90 zł Kod produktu 5610
 • Popychacz - dla zwiększenia efektywności
 • Bezpieczeństwo - blokada i otwór bezpieczne dla małych rąk
 • Unikalna konstrukcja ślimaka - wydajniejsze wyciskanie przy niższych obrotach
 • Sito - pełna kontrola nad klarownością soków
 • Pojemnik z korkiem niekapkiem - pozwala na zamknięcie wylotu soku
 • Korpus - cicha praca z funkcją reverse oraz odporny na wilgoć włącznik
 • Pojemnik na sok o pojemności 1 litra
 • Pojemnik na odpadki dzięki któremu produkcja soku staję się czystą przyjemnością

Wyciskanie wolnoobrotowe

Wyciskanie wolnoobrotowe wydobywa sok poprzez miażdżenie i tłoczenie. Owoce, warzywa i zioła nie ulegają gwałtownemu cięciu, otrzymany w ten sposób sok nie jest napowietrzany i nagrzewany, co zapobiega utlenianiu się substancji odżywczych i enzymów w nim zawartych. Sok w połączeniu z tlenem traci swoje właściwości lecznicze.

Wyciskarka Berdsen ma bardzo niskie obroty, dlatego największą przewagą wyciskarek do soków jest proces przygotowywania soków w niskiej temperaturze, przy bardzo niskich obrotach bez utraty wartości odżywczych.

Praca urządzenia

Wolnoobrotowa praca silnika o prędkości 45 obr./min. sprawia, że podczas wyciskania dokładnie wyciśnie sok z warzyw, owoców i ziół.

Dwa kierunki pracy silnika.

Dwukierunkowa praca wyciskarki umożliwia łatwe wyciskanie soku z miękkich lub bardzo twardych owoców i warzyw.

Samoczyszczenie

Wolnoobrotowa wyciskarka soku Berdsen ma unikalny system samoczyszczenia pomiędzy wyciskaniem różnych soków.

Korek niekapek

Praktyczna zatyczka umożliwia mieszanie soków z różnych składników wewnątrz misy, bez zbędnego dem

Specyfikacja:

 • Marka Berdsen
 • Model BM-610
 • Typ wyciskarka pionowa , wolnoobrotowa
 • Zasilanie 230V
 • Czas pracy 15 s na 1 owoc
 • Moc silnika 200W
 • Głośność urządzenia 60db
 • Prędkość obrotowa 45 obr./min.
 • Wymiary opakowania 34,5 x 17 x 39 cm
 • Waga 4,23 kg

Opinie i recenzje produktu

Ocena:
Data: 02-09-2019
Mam 2 miesiące. Dobrze wyciska soki z marchwi, buraka, jabłek, pokrzyw, natki. Nie blokuje się.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego