0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość

Mięso mielone najwyższej jakości

Bolognese, a może kotleciki?

Nikogo, (poza wegetarianami) nie trzeba przekonywać co do tego, że dania z mięsem mielonym są pyszne. Oczywiście jest to kwestia gustu, chociaż popularność potraw takich jak lasagne, kotlety mielone, czy spaghetti bolognese mówi sama za siebie. Niestety jak to w życiu nie ma nic za darmo - tak samo przyjemność jedzenia tych potraw jest okupiona czasochłonnym procesem przygotowania, szczególnie jeśli nie chcemy kupować gotowego mięsa mielonego o niepewnym składzie. Szczęśliwie w takiej sytuacji można skorzystać z nieocenionej pomocy, jaką jest maszynka elektryczna do mięsa.

Korzyści płynące z samodzielnego mielenia też są dość oczywiste - zawsze masz pełną kontrolę nad tym co spożywasz. Kupowane mięso mielone w sklepie niesie ze sobą ryzyko zawierania odpadów mięsnych, takich zmielone chrząstki i inne odpady, które zmielone sztucznie zawyżają objętość produktu.

Najwyższa wydajność mielenia

Maszynki do mięsa to urządzenia wyjątkowo wydajne - po upływie jedynie paru minut są w stanie przerobić parę kilogramów mięsa, zależnie od szerokości tuby i mocy silnika. Może ona się sprawdzić przy różnych typach mięsa, a nawet przy innych produktach. Jaka będzie najlepsza maszynka do mielenia mięsa dla Ciebie? Chociaż znajdą się jeszcze fani ręcznych maszynek, tak samo jak fani stosowania brzytwy do golenia, w gruncie rzeczy jest to już przeżytek i chociaż sama czynność może być nawet relaksująca, to wydajność mielenia może pozostawiać wiele do życzenia.

Berdsen oferuje maszynkę do mielenia z silnikiem elektrycznym, Są to maszyny wyjątkowo wytrzymałe i wydajne, a przede wszystkim nie wymagają wysiłku włożonego w mielenie. Jeśli chcesz w szybki sposób zmielić mięso na obiad skorzystaj z maszynki do tego przeznaczonej. Za sprawą nakładek roboczych możesz zmielić mięso na dokładnie określoną grubość, co pozwala na przygotowanie potraw idealnie dopasowanych pod Twoje gusta. Przy użyciu odpowiednich nakładek możesz nawet zrobić własną domową kiełbasę i już nie być zdanym jedynie na jakość dostaw do mięsnego.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store