0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość

Lodówki turystyczne

Ze świeżością w Świat

Kiedy jesteśmy w trakcie planowania podróży warto mieć na uwadze nie tylko turystyczne atrakcje, ale również odpowiednie zaplanowanie esencjonalnych elementów każdej podróży, takich jak logistyka, nocleg i wyżywienie. Lodówki turystyczne są elementem wyposażenia, który okazuje się cudownym ułatwieniem na niemal każdy rodzaj podróży. Za sprawą takich lodówek wczasowicze mają dostęp do świeżych produktów i schłodzonych napojów w trakcie długiej podróży, czy w domku nad jeziorem, który nie posiada takiej lodówki w swoim wyposażeniu. To idealne produkty zarówno dla studentów i młodych dorosłych, którzy korzystają z uroków sezonu wakacyjnego przy akompaniamencie schłodzonych napojów, jak i dla rodzin z dziećmi, które zawsze chcą mieć zawsze pod ręką świeże, ulubione przysmaki rodziców i dzieci, niezależnie czy chodzi o napój, owoc czy danie do odgrzania później na ognisku, jak np. kiełbaski. Przenośna lodówka turystyczna zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim świeże i schłodzone produkty, gdziekolwiek się wybierzesz.

Cena w parze z jakością

Lodówki turystyczne być może nie są najtańszym sprzętem turystycznym dostępnym na rynku, jednak warto mieć na uwadze, że jest to zakup, który wystarczy na długie lata, zapewniając nowy wymiar komfortu w wszelkiego typu podróżach i ogólnopojętej turystyce. Posiadanie lodówki turystycznej na wyjeździe pozwala na generowanie oszczędności poprzez oszczędzanie chociażby na jedzeniu, które możesz spokojnie przechowywać do momentu, aż się przyda, zamiast jeść na siłę w obawie przed zmarnowaniem się jedzenia, czy nawet wyrzucać. Podczas wyjazdu na biwak czy na domek można spokojnie ze sobą zabrać jedzenie z domu, a ewentualny nadmiar zabrać ze sobą, dzięki czemu można zaoszczędzić zarówno jedzenie, jak i pieniądze.

Jakie korzyści płyną z posiadania lodówek turystycznych Berdsen?

Kupując lodówki samochodowe i turystyczne Berdsen możesz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie produkty spełnią dobrze każdą ze swoich funkcji. Jakie to funkcje? funkcja kosza piknikowego - możesz włożyć wybrane na podróż produkty do lodówki i dostosować temperaturę chłodzenia zarówno do produktów, jak i osobistych preferencji. Przechowane jedzenie możesz następnie przygotować jak świeże na ciepło, bądź konsumować na zimno, jak na przykład owoce. funkcja izolacji termicznej - lodówka turystyczna doskonale sprawdzi się również na plaży. Zamiast kupować ciągle torby termiczne, których wieko często i tak się rozszczelnia, teraz możesz zabrać ze sobą kompaktową lodówkę, która jeszcze lepiej zachowa niską temperaturę . Napoje będą w idealnej na plażę temperaturze, niezależnie od tego jaki skwar zastaniesz nad morzem, czy jakimkolwiek innym plenerze.

lodówki doskonale sprawdzą się w zarówno w trakcie niedługiej wycieczki nad jezioro, do lasu czy nad morze albo na dłuższy urlop rodzinny po Europie lub dalej. Lodówka pomimo swojej kompaktowości są bardzo pojemne - mają między 27 a 50 litrów. Dzięki takiej pojemności w swojej lodówce zmieścisz wszystko co chcesz i uznasz za potrzebne w trakcie letnich i sezonowych eskapad.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store