0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość

Oczyszczacze powietrza

Filtry

 

Oczyszczacze powietrza, dzięki którym można wziąć oddech pełną piersią.

Może wydawać Ci się, że powietrze w Twoim mieszkaniu i/lub domu jest nienagannie czyste. W końcu nie czujesz żadnych zapachów, nie widzisz żadnego smogu? Niestety ze swojego doświadczenia i w oparciu o badania naukowe wiemy, że w większości wypadków sytuacja jest zgoła odmienna. Jeśli dbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych warto wziąć pod uwagę zakup oczyszczacza powietrza, który korzystnie wpłynie na jakość powietrza w Twojej bezpośredniej przestrzeni życiowej. Odpowiednio dobrane oczyszczacze powietrza mogą okazać się zbawienne pod względem czystości powietrza. Na przestrzeni ostatnich lat klienci coraz częściej decydują się na wybór tego produktu przez coraz większą świadomość zagrożeń płynących z zanieczyszczonego powietrza. Nawet zwykłe pyłki i pyły, które stale unoszą się w powietrzu mogą mieć wpływ na ryzyko zachorowań w wypadku wielu chorób układu oddechowego. Szczęśliwie sytuacja nie jest na tyle dramatyczna, żeby sobie z nią nie poradzić przy wyborze odpowiedniego urządzenia pod konkretne pomieszczenie. Możesz zaoszczędzić swojej rodzine wdychania wszelkiej maści alergenów, smogu, kurzu, czy innych lotnych związków organicznych.

Przeciw alergiom i zanieczyszczeniom

Główną funkcją, jaką charakteryzują się oczyszczacze powietrza jest eliminacja związków i substancji szkodliwych zawartych w powietrzu,, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników. Korzystanie z oczyszczaczy statystycznie zaniża częstotliwość zachorowań i dolegliwości dróg oddechowych, co jest szczególnie istotne w wypadku osób o skłonnościach alergicznych. Poza kwestią zdrowotną oczyszczacz również doskonale spełni się na płaszczyźnie zwykłego, codziennego komfortu, poprzez eliminowanie nieprzyjemnych zapachów, takich jak swąd dymu papierosowego, czy brzydkie zapachy innego pochodzenia - jednak żeby urządzenia funkcjonowały poprawnie należy dbać o to by filtry w oczyszczaczu były odpowiednio często wymieniane zgodnie z zaleceniami producenckimi.

Oczyszczacze Berdsen w swoim działaniu stosują wysoce wydajne filtry HEPA, które bez najmniejszych trudności dają sobie radę z rozmaitymi zanieczyszczeniami powietrza takimi jak :
  • Alergeny
  • Pyłki roślinne
  • Roztocza
  • drobnoustroje
  • kurz
Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store