0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON:8:00 - 18:00,
WT-PT:8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Lodówki samochodowe

Filtry

Ze świeżością w trasę

Niezależnie, czy decydujemy się na dłuższą eskapadę, czy krótki wypad na weekend warto mieć przy sobie sprzęt turystyczny, dzięki któremu zachowamy naszą żywność i napoje w idealnej dla niej temperaturze. W ofercie Berdsen znajdą Państwo wyjątkowo pragmatyczne w zastosowaniu lodówki samochodowe oraz turystyczne, które zmieszczą się w każdym bagażniku, czy na tylnym siedzeniu samochodu. Dzięki wysokiej jakości wykonania razem z wysokimi jakościowo elementami budowy lodówki, razem z taką lodówką masz możliwość zadbać o swoje ulubione przysmaki i napoje, utrzymując je w świeżości i idealnej temperaturze przez cały czas trwania wyjazdu, bez zmartwienia, że kanapki się rozwalą w bagażniku, czy torbie podróżnej, albo że napoje będą ciepłe, rozgazowane i praktycznie niezdatne do picia. Lodówki samochodowe są również wyposażone w dodatkowe elementy i funkcje zwiększające możliwości praktycznie wykorzystanie, takie jak możliwość podgrzewania, czy dodatkowe uchwyty i/lub kółka dla jeszcze zwiększonej mobilności tych kompaktowych lodówek.

Na co w szczególności zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru idealnej dla Twoich potrzeb lodówki samochodowej?

W pierwszej kolejności przede wszystkim należy zastanowić się na jakim rodzaju zasilania do lodówki nam zależy, pod kątem dostępnych możliwości. Pośród licznych opcji dostępnych na rynku z powodzeniem można znaleźć lodówki, które są zasilane metodą sieciową (innymi słowy - po prostu podłączana do gniazdka elektrycznego), jak i również właśnie lodówki samochodowe, które (jak sama nazwa sugeruje) można podłączyć do zasilania w samochodzie przez gniazdo zapalniczki i spokojnie naładować. Również można znaleźć lodówki, które łączą obydwie te funkcje, dając możliwość ładowania zarówno sieciowo, jak i przez zasilanie napędzane akumulatotem samochodu.

Wszystkie lodówki turystyczne są tworzone w taki sposób aby być w stanie zagwarantować utrzymywanie pożądanej przez użytkownika Każda lodówka turystyczna wykonana jest w taki sposób, aby gwarantować skuteczne podtrzymywanie temperatury oraz wysoką wytrzymałość mechaniczną. Wszystko za sprawą wykorzystywanych materiałów.

Kolejnym wyjątkowo istotnym aspektem, mającym kluczowe znaczenie przy wyborze odpowiedniej lodówki jest pojemność samych lodówek. Głównym atutem lodówek tego typu jest wyjątkowa kompaktowość i mobilność, przez co naturalnie są mniejsze niż konwencjonalne lodówki podłączane sieciowo, ale wcale nie znaczy to, że nie mogą być pojemne. Przykładowo, lodówka Berdsen Icemax może mieć aż 50 litrów pojemności, co powinno być bardziej niż wystarczające na absolutną większość wypraw.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store