0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość

Wyciskarki wolnoobrotowe

Filtry

Wolne obroty dla szybkiej przyjemności

Wyciskarki wolnoobrotowe do soków zdecydowanie okażą się przydatne dla fanów zbilansowanej diety jak i również dla amatorów soków wyróżniających się pełnią owocowego smaku. Wyciskarka tego typu daje możliwość szybkiego i sprawnego przygotowania sporej ilości soku naraz, przy jednoczesnych zachowywanie maksimum wartości odżywczych, za sprawą wolnoobrotowego mechanizmu wyciskającego. Nie należy mylić wyciskarki z sokowirówką, chociaż pozornie może się wydawać, że służą do tego samego celu. Nawet same wyciskarki mogą się znacznie między sobą różnić, zależnie od parametrów oczekiwanych przez klienta. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór wyciskarki warto poznać, na czym polegają dokładnie te różnice w parametrach. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze?

Zdrowa strona mocy

Co prawda ciężko powiedzieć, żeby wyciskarka wolnoobrotowa należała do podstawowych elementów wyposażenia kuchennego, ale nie ma wątpliwości co do rosnącej ich popularności. Przyczyn może być wiele - coraz popularniejszy zdrowy styl życia, brak zaufania do masowych producentów żywności, czy po prostu chęć wypicia soku tak świeżego, jak to tylko możliwe. Przez wzgląd na różne motywacje, budżety i oczekiwania klientów wyciskarki również się od siebie pod paroma względami. Pierwszym i jednym ze zdecydowanie najważniejszych aspektów, które należy brać pod uwagę przed dokonaniem odpowiedniego wyboru, jest dobór odpowiedniej mocy urządzenia. To od mocy urządzenia uzależniona jest wydajność pracy wyciskarki - urządzenia o wyższej mocy jest w stanie szybciej przygotować sok, ale również umożliwia skuteczne wyciskanie z trudniejszych, twardszych owoców.

Niejednokrotnie, dla tych bardziej niezdecydowanych albo szerokim zakresie potrzeb wyciskania, wyciskarki wyposażane są w system regulowania mocy i szybkości wykonywania obrotów, co umożliwia dostosowanie parametrów do aktualnego zapotrzebowania i różnych warzyw i owoców.

Sokowirówka, czy wyciskarka?

Wybór odpowiedniego urządzenia jest tak naprawdę zależny od tego jaki sok chcemy otrzymać. Jeszcze niedawno to sokowirówki były kojarzone z najlepszymi naturalnymi sokami, to jednak wiążą się one z pewnymi ograniczeniami, takimi jak na przykład brak możliwość wciśnięcia zieleniny, czy brak możliwości zrobienia soku rzadkiego.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store