0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość

Odpływy liniowe

Filtry

Praktyczna estetyka

Odpływ liniowy jest rozwiązaniem stale zyskującym na popularności w bardzo różnych typach wystroju łazienek. Dzięki nim w dziedzinie wystroju pojawiło się morze nowych możliwości i dało więcej możliwości ludziom z kreatywnym podejściem do architektury swojej łazienki poprzez proste wyeliminowanie konieczności wyposażania kabiny prysznicowej w brodzik. Dzięki temu utrzymywanie czystości w całej łazience jest znacznie łatwiejsze. Zaprojektowana tak kabina prysznicowa pozwala na wchodzenie bez wchodzenia na stopień, co eliminuje potencjalne zagrożenie dla osób starszych.

Przy wyborze odpowiednio dobranego odpływu liniowego należy w pierwszej kolejności zwracać uwagę na głębokość montażu danego modelu, dostosowując odpływ do wymiarów właściwych łazience. Szerokość odpływów mieści się przeważnie w zakresie od 50 do 100 centymetrów, stąd warto wiedzieć najpierw. Odpływy tego typu wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu produkt jest dobrze dostosowany do środowiska w którym się znajduje wydłużając przez to możliwy czas eksploatacji. Różnice w asortymencie między odpływami nie ograniczają się oczywiście jedynie do rozmiarów i głębokości, ponieważ mają również wiele wariantów różniących się wizualnie, abyś mógł dopasować odpływ nie tylko rozmiarem ale i estetyką - idealnie pod swoje osobiste preferencje i możliwości łazienki.

Szczególny design nie jest jedyną korzyścią jaką niesie zamontowanie odpływu liniowego - taki odpływ okazuje się również wyjątkowo komfortowy dla ludzi z różnego typu ograniczeniami motorycznymi. Brak progu i brodzika jest wyjątkowym ułatwieniem dla osób po kontuzjach, osób z niepełnosprawnościami oraz dla seniorów.. Pozbawienie potrzeby przechodzenia przez próg i stawiania na stopniu brodzika, nie dość, że znacznie ułatwia dbanie o codzienną higienię to jeszcze znacznie ogranicza szansę na nieszczęśliwy wypadek poprzez poślizgnięcie.

Wystrój Twoich marzeń w zasięgu ręki

Rozwiązania stosujące odpływy liniowe znacznie poprawiają estetykę i komfort pomieszczenia, w którym są one stosowane. Odpowiednio dobrane okapy wyglądają kunsztownie, niekiedy wręcz przywodząc na myśl rozwiązania futurystyczne rodem z filmów science fiction, albo królewskie łaźnie - wszystko zależy od Twojego pomysłu i Twojego gustu, w szczególności teraz, kiedy nie ogranicza Cię dotychczasowy wymóg zajęcia sporej części przestrzeni w łazience brodzikiem prysznicowym. Dodatkowo za sprawą odpływów tego typu masz teraz możliwość zrezygnowania z prowadzenia spadków od każdej ściany kabiny w łazience, bez czego niestety nie dało się niegdyś obejść w łazienkach starszego typu.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © berdsen.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store