Plonos Plonos

Mini szklarnia 99 x 60 x 43,5 cm Plonos

Brak ocen

106,90 zł106.90

wysyłka już od 15,00 zł Kod produktu 4920
 • model 2019
 • wymiary 99 x 60 x 43,5 cm
 • szklarnia do uprawy warzyw i roślin
 • nietłukące tworzywo
 • grubość poliwęglanu: 4mm grubość aluminium: 1mm
 • wytrzymała konstrukcja
 • 2 komory ułatwiające dostęp do środka
 • 3 stopniowa regulacja wietrzenia szklarni
 • materiał odporny na deszcz oraz promieniowanie słoneczne
 • prosty montaż

Dlaczego mini szklarnia Plonos?

Mini szklarnia ogrodowa Plonos to idealne rozwiązanie dla osób planujących uprawę roślin lub warzyw w przydomowym ogrodzie.

 • doskonale przyspiesza wzrost i poprawia wydajność plonów
 • wykonana z wytrzymałego, nietłukącego się tworzywa - poliwęglan komorowy
 • okna regulowane  są w 3 poziomach, dostarczając nie tylko odpowiedni przepływ powietrza, ale też ochronę przed wiatrem.
 • prosty montaż i demontaż

Sprawdzona konstrukcja

Szklarnia ogrodowa Plonos wykonana został z wytrzymałych profili aluminiowych oraz poliwęglanu komorowego  które zapewnią maksymalną żywotność i stabilność całej konstrukcji.

Materiału PC o gramaturze aż 500g/m2 jest odporny na promienie UV oraz deszcz. Mini-szklarnia posiada także uchylne okna, które zapewnią dobrą cyrkulacje powietrza.

3 poziomy regulacji otwarcia:

 1. poziom - 4 cm
 2. poziom - 6 cm
 3. poziom - 10 cm

Dane techniczne

szerokość60 cm
długość99 cm
wysokość43,5 cm
materiałPC - 500g/m2 / aluminiowy profil - 1mm
ilość okien2 uchylne
stabilizacja UVTak
wodoodpornośćtak
wymiary opakowania100x 52,5 x 14,5 cm
 waga25 kg
w komplecie 8 szpilek

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego