Plonos Plonos

Agrotkanina ogrodowa 1,6 m x 100 m czarna Plonos

Brak ocen

132,90 zł132.90

wysyłka już od 15,00 zł Kod produktu 4903
 • towar nowy, pełnowartościowy
 • przyspieszają wzrost roślin i jakość plonu
 • ochrona przed szkodnikami i niekorzystnymi warunkami pogodowymi
 • szybszy wzrost i bardziej obfite plony
 • stabilizacja UV zapewnia dłuższą żywotność agrotkanina
 • skutecznie zwalcza chwasty
 • mocniejszy system korzeniowy roślin
 • ochrona gleby przed utratą wilgoci
 • pleciona struktura agrotkaniny sprawia, że jest przepuszczalna dla wody i umożliwia swobodną wymianę gazową
 • w czasie okresu suszy przedłuża wilgotność utrzymywaną w glebie
 • chemicznie obojętne dla gleby i roślin
 • mają zastosowane do wykładania powierzchni w tunelach oraz szklarniach

Agrotkanina Plonos

Agrotkanina nazywana matą ściółkującą lub matą szkółkarską jest wyjątkowo mocnym, trwałym materiałem polipropylenowym. Agrotkanina to jeden z najlepszych materiałów do ściółkowania, ponieważ przepuszcza w głąb podłoża wodę i składniki mineralne przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej wilgotności gleby. Wpływa też na jej spulchnianie. Utrzymywana pod jej powierzchnią odpowiednia temperatura i wilgotność podłoża, a także szybsze nagrzewanie się gleby, przyczynia się do lepszego rozwoju korzeni, szybszego wzrostu roślin, a w przypadku roślin użytkowych – większych plonów. Wysoka gramatura włókien agrotkaniny, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, umożliwia rozkładanie na jej powierzchni kamieni, grysu czy żwiru o ostrych krawędziach. 

Sposób użycia

Sposób użycia: przed ułożeniem maty należy oczyścić podłoże z chwastów, traw itp., a brzegi tkaniny przysypać ziemią, przymocować kamieniami lub kołkami do montażu agrotkaniny, co zapobiegnie podwiewaniu jej przez wiatr. 

Główne cechy agrotkaniny Plonos

 • hamuje rozwój chwastów
 • zapewnia optymalną wilgotność gleby
 • przyśpiesza wzrost roślin
 • zapewnia mocniejszy system korzeniowy roślinom
 • chroni przed przymrozkami
 • chroni przed szkodnikami
 • przepuszcza wodę i powietrze

Opakowanie oraz etykieta zawiera błąd, którym prosimy się nie sugerować - prawidłowa nazwa produktu to Agrotkanina.

model 4903
rodzaj agrotkanina ogrodowa
wymiary 1,6 x 100m
gramatura 70g/m²
materiał polipropylen UV
kolor czarny
waga rolki 9 kg

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego