Ricokids Ricokids

Multifunkcyjny leżaczek z wibracją Ricokids - różowy

Brak ocen

149,00135,00 zł135.00

wysyłka już od 15,00 zł Kod produktu 7301
 • zabawki które zaciekawią twoje maleństwo. Odczepiany pałąk
 • składany daszek
 • grzechotka którą dziecko może z łatwością wyciągnąć
 • Trzypunktowy pas zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku
 • Regulacja kąta 2 poziomy ułożenia / krzesełko lub leżaczek
 • system wibracji sprawi, że dziecko spokojnie zaśnie
 • nóżki stabilizujące leżaczek w pozycji poziomej

Multifunkcyjny leżaczek Ricokids

Multifunkcyjny leżaczek Ricokids przeznaczony dla maluchów już od pierwszych dni życia! Jest bardzo wygodny i bezpieczny! Można korzystać z niego w trzech trybach: fotelika, leżaczka i bujaka. Jego siedzisko jest bardzo wygodne i miękkie. Oparcie jest w pełni regulowane, oferuje dwa stopni nachylenia. Wbudowany pałąk z zabawkami będzie dodatkowym urozmaiceniem i sprawi dziecku wiele radości.

Nad bezpieczeństwem malucha będą czuwać pasy ze specjalną klamrą oraz podkładka z szelkami. Montaż fotelika jest bardzo prosty i szybki. Produkt nie zajmuje wiele miejsca, dlatego możesz umieścić go w dowolnym miejscu w domu. Atrakcyjna grafika i dziecięce kolory sprawią, że maluch od razu pokocha leżaczek Ricokids! Wiadomym jest, że podczas zabawy może dojść do zabrudzenia fotelika – na szczęście jest to produkt łatwy w pielęgnacji – mata i jej elementy mogą być czyszczone wilgotną gąbką z mydłem! Leżaczek Ricokids wykonany został z materiałów wysokiej jakości! To idealne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia!

Specyfikacja:

 • producent Ricokids
 • metalowa rama i wytrzymałe tworzywo
 • blokada bujania
 • regulacja nachylenia oparcia 2 stopniowa
 • system wibracji (bateria LR20 1.5v – brak w zestawie)
 • maksymalne obciążenie 18 kg
 • dla wieku: 0+ (waga 0-18 kg)
 • waga: 4 kg
 • wymiary opakowania: 57,5 x 43,5 x 11 cm

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego