Humberg Humberg

Drabina przegubowa 4x2 multifunkcyjna + platforma Humberg

Brak ocen

229,00199,00 zł199.00

wysyłka już od 15,00 zł Kod produktu 4600
 • szybko i łatwo się rozkłada
 • wiele opcji ustawienia drabiny
 • bezpieczne mechanizmy blokujące
 • wytrzymały profil (60 x 24 mm)
 • dołączona platforma robocza
 • 2 szerokie stabilizatory
 • gumowane nakładki na nogi stabilizatorów
 • złożona zajmuje bardzo mało miejsca
 • wysokie maksymalne obciążenie 150 kg
 • spełnia europejską normę EN-131 
 • certyfikacja GS gwarantująca najwyższą jakość

Wielofunkcyjna drabina Humberg

Wielofunkcyjna drabina przegubowa. Dzięki wielu opcjom rozłożenia sprawdzi się w różnych sytuacjach, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dołączona platforma ułatwia prace malarskie. Drabina po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca co ułatwia przechowywanie i transport.

Drabina spełnia europejską normę EN-131 oraz posiada certyfikację GS.

Budowa drabiny:

 1. Wysokiej jakości zawiasy blokujące
 2. Platforma robocza o wymiarach 93,5 x 29,5 cm
 3. Antypoślizgowe szczeble
 4. Wytrzymałe profile 60 x 24 mm
 5. Szeroki stabilizator drabiny 68 cm
 6. Antypoślizgowe nakładki na nogi z gumowym spodem

Wzmocnione zawiasy

Masywniejsze zawiasy lepiej znoszą rozkładający się na drabinie ciężar. Ich mechanizm blokuje się automatycznie a samo rozkładanie jest szybkie i łatwe. Zawiasy w naszych drabinach przegubowych mają aż 10.5 cm szerokości i wykonane zostały z mocnej stali więc masz pewność, że drabina posłuży Ci przez wiele lat.

Bezpieczne nóżki antypoślizgowe

Szerokie stabilizatory drabiny zostały wyposażone w nóżki, które zwiększają stabilność drabiny w każdym jej rozłożeniu. Zostały one wykonane z wytrzymałego tworzywa, a ich dolna część pokryta jest mocną gumą, która znacznie zwiększa przyczepność drabiny do podłoża. Wszystkie elementy przynitowane zostały na stałe, więc nie występuje ryzyko ich odczepienia lub odkręcenia.

Dane techniczne:

model Humberg 4x2
typ  drabina przegubowa + platforma
budowa  4 przeguby po 2 szczeble
ilość szczebli w sumie 8 szt.
wymiary profilu 60 x 24 mm
wymiary platformy 93,5 x 29,5 cm
długość po rozłożeniu 243 cm
wysokość robocza 393 cm
wysokość w pozycji A 122 cm
wysokość platformy od podłoża 70 cm
szerokość stabilizatorów 68 cm
maks. obciążenie 150 kg (1 osoba)
wymiary opakowania (przybliżone) 70 x 37 x 26 cm
waga 12,6 kg (13,1 kg z opakowaniem)
normy EN-131, GS

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego