Jupiter Jupiter

Teleskop Jupiter 900mm OP-202

Brak ocen

179,00165,00 zł165.00

wysyłka już od 15,00 zł Kod produktu 5202
 • produkt nowy, pełnowartościowy
 • łatwość użytkowania
 • doskonały do obserwacji Księżyca, planet, gwiazd
 • szczelny tubus optyczny chroni elementy optyczne przed zabrudzeniem
 • w zestawie 3 okulary: 4mm, 12,5mm i 20mm
 • uchwyt regulacji kąta
 • statyw trójnożny, regulowany
 • osłona soczewki obiektywu
 • soczewka Barlowa 3x oraz dodatkowa 1,5x
 • złączka diagonalna
 • celownica

Jupiter Optic 202

To fantastyczny prezent, który umożliwi dziecku rozpoczęcie ekscytującej przygody z astronomią.

Domowe planetarium

Wysokiej klasy soczewki gwarantują wyraźny, czysty obraz, dzięki czemu dostrzeżesz na niebie całe mnóstwo ciekawych obiektów. Udaną obserwację zapewnia dodatkowo ogniskowa 900 mm oraz soczewka Barlowa, 3-krotnie wzmacniająca powiększenie obrazu. Prezentowany teleskop posiada także funkcjonalne rozwiązania ułatwiające badanie nieba: stabilny, regulowany statyw oraz luneta celownicza, która znacznie ułatwia wyszukiwać obiekty. Teleskop optyczny zbiera podróżujące w przestrzeni światło, dzięki czemu umożliwia pasjonującą obserwację otaczającego nas Wszechświata, takich jak Księżyc, gwiazdy, planety, galaktyki i wiele innych obiektów.

Odkrywaj tajemnice kosmosu

Czy wiesz, że światło słoneczne potrzebuje aż 480 sekund, aby dotrzeć na Ziemię? To oznacza, że gdyby nagle zgasło, zauważylibyśmy to dopiero po 8 minutach, ponieważ światło podróżuje z prędkością 300 tys. km/s, a odległość między Ziemią a Słońcem wynosi aż 150 mln kilometrów!

Teleskop Jupiter Optic: Twoje okno na Wszechświat!

Dane techniczne:

Model OP-202
Układ optyczny teleskop soczewkowy (refraktor)
Powiększenie lunety celowniczej 2x
Ogniskowa obiektywu 900 mm
Okular F 4 mm powiększenie: 225x
Okular H 12,5 mm powiększenie: 72x
Okular H 20 mm powiększenie: 45x
Powiększenie rzeczywiste 675x
Soczewka Barlowa Barlow 3x
Waga ok. 3,5 kg

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego