Pethaus Pethaus

Drapak, domek dla kota gigant 240-260cm Pethaus szary DR-206

Brak ocen

239,00 zł239.00

Brak produktu
kurier już od 15,00 zł Kod produktu 6206-SZARY
Chwilowy brak towaru
  • drapak nowy, pełnowartościowy
  • wiele platform i miejsc do leżenia, rozciągania i odpoczynku
  • dwa przytulne domki, dwie drabinki wejściowe, jeden tunel
  • zabawki na sznureczkach - wiszące kuleczki
  • słupki pokryte mocnym sznurem sizalowym, idealnym do ostrzenia pazurków
  • drapak pokryty miękkim i wytrzymałym materiałem pluszowym
  • drapak sprawdzi się nawet przy kilku kotach
  • solidna i stabilna konstrukcja z szeroką podstawą
  • rozpórka pozwalająca ustabilizować drapak do sufitu

Ogromny drapak dla kota Pethaus

Dla Ciebie sposób na zachowanie mebli w doskonałym stanie, a dla Twojego pupila raj do zabawy i odpoczynku. Drapak to korzystne rozwiązanie, gdy w grę wchodzi zaspokojenie kociego instynktu bez szkody dla wyglądu mieszkania.

Koty mają już taką naturę, że regularnie muszą zaznaczyć teren, naostrzyć i zadbać o swoje ostre pazurki oraz rozciągnąć mięśnie, zwłaszcza po długiej drzemce. Tak się jednak składa, że domowe pupile szczególnie upodobały sobie meble jako obiekty bezlitosnego drapania. Dlatego aby poradzić sobie z tym problemem, a kotu sprawić radość, najlepszym pomysłem będzie zaopatrzenie się w drapak.

Prezentowany drapak marki Pethaus to prawdziwie królewski zakątek dla Twojego kota. Jest wysoki, stabilny i wyposażony w mnóstwo kocich atrakcji, dzięki czemu Twój ulubieniec będzie miał mnóstwo frajdy, a jednocześnie będzie mógł drapać do woli. Co oferuje? Oprócz słupków z mocnym, sizalowym sznurkiem przeznaczonym do ostrzenia pazurków, drapak Pethaus na swoich kilku piętrach posiada platformy do siedzenia i leżenia, przytulne domki, hamaki, a nawet wiszące zabawki.

Dane techniczne:

model DR-206
kolor szary 
materiał wytrzymały, miękki plusz (gramatura 300g)
sznur sizalowy na słupkach (7mm)
płyta (1,2cm grubości)
wyposażenie 2 drabinki
2 domki
1 tunel
4 platformy do leżenia i wypoczywania
2 tarasy widokowe
2 zabawki na sznurkach
wysokość całkowita 240-260 cm (regulowany szczytowy element pozwala na dociśnięcie do sufitu)
wymiary podstawy 45 x 61 cm
wymiary opakowania 60 x 40 x 24 cm
waga 18,5 kg (19,5 kg brutto)

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Gwarancja

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta 24 miesiące.

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja urządzeń elektrycznych

IFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW O SPOSOBIE POSTĘPOWANIA ZE ZUŻYTYM SPRZĘTEM ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM.

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego