Berdsen Berdsen

Nawilżacz powietrza Berdsen BH-205

Brak ocen

109,0049,90 zł49.90

kurier już od 15,00 zł Kod produktu BH-205
 • technologia ultradźwiękowa
 • małe rozmiary
 • prosta obsługa
 • duża wydajność nawilżania
 • cicha praca
 • energooszczędny
 • czujnik poziomu wody
 • podwójny dozownik pary
 • automatyczne wyłączanie
 • regulacja czasu pracu
 • regulacja intensywności nawilżania
Ikony

Dla Twojego zdrowia

Optymalna wilgotność powietrza w mieszkaniu nie powinna być mniejsza niż 40%. Wysuszone śluzówki, problemy z zatokami, osłabienie układu odpornościowego organizmu, przesuszenie skóry i włosów, problemy z cerą – to główne problemy wywołane przez suche powietrze, które ponadto negatywnie wpływa na sen i koncentrację. Zbyt niska wilgotność w pomieszczeniach jest także przyczyną problemów zdrowotnych zwierząt, usychania roślin oraz pękania mebli. Powietrze w pomieszczeniach traci wilgotność i staje się suche przede wszystkim w wyniku ogrzewania mieszkań w okresie jesienno-zimowym.

Aby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach zaleca się stosowanie nawilżacza powietrza, który zadba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Wygoda i efektywność

Prezentowany nawilżacz powietrza Berdsen BH-205 wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody zgromadzonej w zbiorniku i zamienieniu ich na orzeźwiającą mgiełkę. Wykorzystanie w urządzeniu fal ultradźwiękowych sprawia, iż urządzenie jest niezwykle ciche i energooszczędne. Poziom hałasu utrzymuje się na poziomie < 35 dB, a pobór mocy wynosi jedynie 30 W. Dodatkowym atutem nawilżacza jest możliwość indywidualnego dopasowania intensywności nawilżania i produkcji mgiełki oraz czasu pracy do max. 180 min. Nawilżacz jest bardzo łatwy w obsłudze, a przy tym również bezpieczny – dzięki wbudowanemu czujnikowi poziomu wody urządzenie wyłączy się automatycznie, gdy woda w zbiorniku osiągnie minimalny dopuszczalny poziom. Konieczność uzupełnienia wody zostanie również zasygnalizowana poprzez zapalenie się lampki kontrolnej. Regulacja czsu pracy nawilżacza w zakresie od 0 do 180 minut. Pojemność zbiornika to 5800 ml. Wydajność nawilżania wynosi ok 300 mL/h. W zależności od wybranej intensywności produkcji mgiełki urządzenie pracuje do ok 16 godzin bez konieczności wymiany wody. Nawilżacz nadaje się do pomieszczeń o max. powierzchni 40m2.

Nowoczesny wygląd nawilżacza BH-205 sprawia, iż może stać się on idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Co w zestawie?

 • nawilżacz Berdsen
 • instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Model BH-205
Wydajność nawilżania 300 ml/h (+/- 20%)
Pojemność zbiornika 5800 ml/h
Kubatura pomieszczenia do 40 m2
Rodzaj wody destylowana lub filtrowana
Poziom hałasu < 35 dB (A)
Pobór mocy 30 W
Zasilanie 220 - 240 V
Częstotliwość pracy 50 Hz
Regulacja rozpylania mgły manualna
Regulacja czasu pracy od 0 do 180 minut
Wymiary urządzenia 25 x 26 x 33 cm
Wymiary opakowania 30 x 28,5 x 37 cm
Waga 1,5 kg

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Gwarancja

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta 24 miesiące.

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego